Filmuję to, co kocham

Główny cel projektu

Głównym celem projektu było budowanie silniejszych więzi międzypokoleniowych, wspólnych zainteresowań i pasji. Dzięki spotkaniom warsztatowym poprowadzonym przez Sławomira Lipińskiego grupa 10 osób nauczyła się jak tworzyć filmy za pomocą smartfonów. 

Nakręcone ekranizacje zostały zaprezentowane podczas uroczystego pokazu. 

 

Autorka projektu

TERESA WRZEŚNIEWSKA

Jest wieloletnią wolontariuszką. Uczestniczya w realizacji szeregu projektów  organizowanych przez Stowarzyszenie Kreatywni 50 Plus, Stowarzyszenie Kobo, PJATK i Biuro Pomocy
 i Projektów Społecznych Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy za co została wyróżniona. Obecnie już II kadencję jest członkiem Rady Seniorów Dzielnicy Rembertów (od momentu powstania). Przez wiele lat była członkiem Zarządu Rembertowskiej Akademii Seniora. 
Jej motywacją jest chęć stałego rozwijania się i pomagania innym.

Projekt Teresy Wrześniewskiej skierowany jest członków Rembertowskiej Akademii Seniora oraz do uczniów Szkoły Podstawowej nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi w Rembertowie (ul. I.Paderewskiego 45. 

Galeria

Zajęcia odbywały się w okresie od kwietnia do czerwca 2019 r.  w sali komputerowej użyczonej przez szkołę jak również w Klubie Seniora RAS w Rembertowie przy al. Gen. Chruściela 28.

Autorka projektu wraz z uczestniczkami

Rób to, co kochasz

Zajęcia prowadzone były przez Sławomira Lipińskiego

Podczas zajęć międzypokoleniowych, uczestnicy pomagali sobie

Projekt „Akademia Liderów 60+ II edycja” jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

Projekt organizowany jest w ramach „Akademii Liderów 60+ II edycja”, którego organizatorem jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy
 z Biurem Pomocy i Projektów Społecznych i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta st. Warszawy.