• Post category:Aktualności

Serdecznie zapraszamy na Uroczystą Galę wręczenia nagród w 11. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

Gala odbędzie się 17 listopada 2022 roku (czwartek) o godzinie 19:00 w Pałacyku Konopackiego, ul. Strzelecka 11/13 w Warszawie.

Finaliści i finalistki

 

W tym roku w finale Konkursu mamy 12 niezwykłych przedsiębiorstw społecznych z 53, które przesłały zgłoszenia z całej Polski. Mają one szansę otrzymać wyróżnienie i docenienie ich wyjątkowej działalności nie tylko przez Radę Konkursu, która przyznaje nagrody po czteroetapowej weryfikacji ekspertek i ekspertów ekonomicznych i społecznych, ale także przez nas wszystkich, zaangażowanych w rozwój lub kibicujących polskiej przedsiębiorczości i ekonomii społecznej. 

NagradzaMY!

W tym roku ponownie chcemy wspólnie – z drobnych wpłat nas wszystkich – ufundować jedną z nagród. Każda osoba, która wpłaci więcej niż 25 zł zostanie oficjalnym sponsorem Nagrody Publiczności, a jej imię i nazwisko zostanie zapisane na symbolicznym czeku wręczonym podczas Gali Konkursu 17 listopada.
Strona głosowania i odnośnik do internetowej zbiórki na Nagrodę Publiczności znajduje się 

RSVP
Prosimy o potwierdzenie chęci udziału w Gali do 13 listopada 2022 r.
Za pomocą wiadomości e-mail na konkurs@fise.org.pl lub dzwoniąc: 574 179 081.

Partnerami 11. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia są: Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych TISE S.A., PwC Polska, ANG Spółdzielnia, Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy i Fundusz Obywatelski im. Henryka Wujca.

Uroczystą galę wręczenia nagród realizujemy w ramach projektu „Wsparcie rozwoju ekonomii społecznej w subregionie 1”, dofinasowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #MCPSpomaga #programywsparcia #solidarnoscmazowiecka #MCPS