favicon

W FISE od 1990 roku zabiegamy o taką rzeczywistość, w której każdy człowiek ma dostęp do godnej pracy. W centrum swojego zainteresowania i działań stawiamy człowieka, a pracę – jako wartość i ważny element jego życia.

email:
name:

Transfer HUB to ogólnopolski Inkubator Innowacji Społecznych to możliwość sprawdzenia siebie i swoich pomysłów przy wsparciu doradców, ekspertów, praktyków, i odbiorców.
Warsztat Warszawski to śródmiejskie miejsce aktywności lokalnej wspierające inicjatywy obywatelskie mieszkańców Warszawy i stołecznych organizacji pozarządowych.
OWES to projekt wsparcia dla pracodawców, którzy tworzą miejsca pracy dla osób, którym trudniej odnaleźć się na rynku pracy - zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz zawodowym.
Konkurs [eS] im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku to wydarzenie cykliczne. Komisja ekspertów i ekspertek nagradza najlepsze polskie firmy społeczne.

Konkurs "przedsiębiorstwo społeczne roku"

TRWA 9. EDYCJA KONKURSU [ES] IM. JACKA KURONIA

Do konkursu zgłosiło się 41 przedsiębiorstw społecznych. Do 20 sierpnia nadesłane przez niech zgłoszenia są oceniane przez zespół ekspertek i ekspertów.

Konkurs organizuje FISE. Partnerami Konkursu są: Orange Polska S.A., TUW, TISE, PwC, ANG Spółdzielnia oraz ZLSP.

Zwycięskie przedsiębiorstwo otrzyma 15000 zł i tytuł Najlepszego Przedsiębiorstwa 2019 roku.

Wspomóż nas

Tworzymy kosztowne bazy wiedzy o pracy i ekonomii społecznej. Potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego, żeby móc je nadal prowadzić i rozwijać.


Twojego wsparcia potrzebują : rynekpracy.org, ekonomiaspoleczna.pl, wybieram.es, praca-enter.pl

XV. Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej –

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu – XV. Ogólnopolskich Spotkaniach Ekonomii Społecznej, które miały miejsce 16 listopada 2023 roku. Była to niezwykła okazja do zgłębienia tematów związanych z nowymi regulacjami dotyczącymi ekonomii społecznej oraz

Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich i Święto

Dziś, w budynku OSP Skuły przy ul. Strażackiej 9 w Bartoszówce, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych miała zaszczyt uczestniczyć w inspirującym wydarzeniu obchodzącym Międzynarodowy Dzień Kobiet Wiejskich oraz święto Kół Gospodyń Wiejskich. To wyjątkowe spotkanie zgromadziło społeczność wiejską, tworząc atmosferę

20-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy

20-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Czosnów: Spotkanie z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. W dniu dzisiejszym mieliśmy przyjemność być gościem na wyjątkowym spotkaniu z okazji 20-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Czosnów. To niezwykłe wydarzenie poświęcone było tematyce spółdzielczości

XV. Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej już

Cieszymy się, że możemy ogłosić nadchodzące XV. Ogólnopolskie Spotkania Ekonomii Społecznej, które odbędą się już za miesiąc! Zapraszamy Cię do wzięcia udziału w tej ważnej debacie, która poświęcona będzie funkcjonowaniu Ustawy o ekonomii społecznej.Kiedy i Gdzie?Data: 16 listopada

Współpraca Społeczności Lokalnej: Spotkanie w Centrum

Dzisiaj Centrum Wielokulturowe w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 54 gościło niezwykłe wydarzenie, które zgromadziło przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz ekonomii społecznej. Spotkanie, zorganizowane przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, skupiło się na tematyce efektywnej współpracy pomiędzy tymi dwoma

rynekpracy.org

Portal poświęcony regulacjom, służbom zatrudnienia i organizacjom pozarządowym, które zajmują się aktywizacją zawodową.

ekonomiaspoleczna.pl

Portal przedsiębiorców społecznych, które działalność ekonomiczną łączą z pracą na rzecz rozwiązywania problemów społecznych.

Watch it!

Watch it! – program FISE o kampaniach społecznych w mediach publicznych i współpracy NGO z agencjami reklamowymi.

warszawa lokalnie

Strona o tym, co najciekawsze, społeczne, blisko mieszkańców, w najbliższym sąsiedztwie. O tym, co się dzieje lokalnie w Warszawie!

ZNAK [eS]

Znak [eS] to certyfikat jakości, przyznawany finalistom Konkursu na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne im. Jacka Kuronia.

Praca Enter

Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula molestie urna.

Logo TISE SA 30 lat
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
Propsy PR
PwC
Agencja kreatywna BOTAK!
Orange Polska
API TRADE - OUTSOURCING IT
ANG Spółdzielnia

Wyślij wiadomość do FISE

POZOSTAŃMY W KONTAKCIE!

Zostaw nam swój e-mail i pozostańmy w kontakcie!

Jesteś z nami

POŁĄCZONA? POŁĄCZONY?

Zostaw nam swój e-mail i pozostańmy w kontakcie!