favicon

W FISE od 1990 roku zabiegamy o taką rzeczywistość, w której każdy człowiek ma dostęp do godnej pracy. W centrum swojego zainteresowania i działań stawiamy człowieka, a pracę – jako wartość i ważny element jego życia.

email:
name:

Transfer HUB to ogólnopolski Inkubator Innowacji Społecznych to możliwość sprawdzenia siebie i swoich pomysłów przy wsparciu doradców, ekspertów, praktyków, i odbiorców.
Warsztat Warszawski to śródmiejskie miejsce aktywności lokalnej wspierające inicjatywy obywatelskie mieszkańców Warszawy i stołecznych organizacji pozarządowych.
OWES to projekt wsparcia dla pracodawców, którzy tworzą miejsca pracy dla osób, którym trudniej odnaleźć się na rynku pracy - zagrożonych wykluczeniem społecznym oraz zawodowym.
Konkurs [eS] im. Jacka Kuronia na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku to wydarzenie cykliczne. Komisja ekspertów i ekspertek nagradza najlepsze polskie firmy społeczne.

Konkurs "przedsiębiorstwo społeczne roku"

TRWA 9. EDYCJA KONKURSU [ES] IM. JACKA KURONIA

Do konkursu zgłosiło się 41 przedsiębiorstw społecznych. Do 20 sierpnia nadesłane przez niech zgłoszenia są oceniane przez zespół ekspertek i ekspertów.

Konkurs organizuje FISE. Partnerami Konkursu są: Orange Polska S.A., TUW, TISE, PwC, ANG Spółdzielnia oraz ZLSP.

Zwycięskie przedsiębiorstwo otrzyma 15000 zł i tytuł Najlepszego Przedsiębiorstwa 2019 roku.

Wspomóż nas

Tworzymy kosztowne bazy wiedzy o pracy i ekonomii społecznej. Potrzebujemy Twojego wsparcia finansowego, żeby móc je nadal prowadzić i rozwijać.


Twojego wsparcia potrzebują : rynekpracy.org, ekonomiaspoleczna.pl, wybieram.es, praca-enter.pl

II Forum dla NGO Powiatu Grodziskiego

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz partnerom za udział w II Forum dla NGO Powiatu Grodziskiego! To był dzień pełen inspiracji, wiedzy i ciekawych dyskusji na temat rozwoju sektora pozarządowego.Wspólnie mieliśmy okazję zgłębić zagadnienia takie jak współpraca z lokalnymi

Odkryj Świat Ekonomii Społecznej z Magazynem

Czy jesteś gotowy na podróż przez fascynujący świat ekonomii społecznej? Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym praktykiem w tej dziedzinie, czy też po prostu intryguje cię idea bardziej sprawiedliwego krajobrazu ekonomicznego, Magazyn Social Economy Insider to miejsce, które

II Forum dla NGO Powiatu Grodziskiego

Serdecznie zapraszamy do udziału w II Forum dla NGO Powiatu Grodziskiego, organizowanym przez OPS w Grodzisku Mazowieckim oraz Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych. Forum odbędzie się w dniu 18 kwietnia 2024 roku, w godzinach 10:00 – 15:30, w Mediatece znajdującej

Teraz jest czas na zmianę. Zróbmy

Stanowisko Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych w sprawie przyjaznego środowiska dla rozwoju ekonomii społecznej w Polsce  Według najnowszych dostępnych danych udostępnianych przez Komisję Europejską, na obszarze Unii Europejskiej działa 2,8 mln podmiotów ekonomii społecznej, w których pracę zarobkową znajduje 13,6

Spotkanie sieciujące w Cząstkowie Polskim

W dniu 6 marca br. odbyło się wyjątkowe spotkanie, zorganizowane przez PCG Polska i Naszą Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, które zgromadziło liczne grono zainteresowanych osób. Miejsce wydarzenia, czyli siedziba Koła Gospodyń Wiejskich w Cząstkowie Polskim, stało się areną ciekawych

Zaproszenie na V Forum Organizacji Pozarządowych

Mamy zaszczyt zaprosić Was na kolejną edycję święta NGO powiatu otwockiego – V Forum Organizacji Pozarządowych. Wydarzenie odbędzie się 17 marca w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury, gdzie będziemy rozmawiali o kluczowych kwestiach pozyskiwania środków i rozwoju organizacji pozarządowych.Data:

rynekpracy.org

Portal poświęcony regulacjom, służbom zatrudnienia i organizacjom pozarządowym, które zajmują się aktywizacją zawodową.

ekonomiaspoleczna.pl

Portal przedsiębiorców społecznych, które działalność ekonomiczną łączą z pracą na rzecz rozwiązywania problemów społecznych.

Watch it!

Watch it! – program FISE o kampaniach społecznych w mediach publicznych i współpracy NGO z agencjami reklamowymi.

warszawa lokalnie

Strona o tym, co najciekawsze, społeczne, blisko mieszkańców, w najbliższym sąsiedztwie. O tym, co się dzieje lokalnie w Warszawie!

ZNAK [eS]

Znak [eS] to certyfikat jakości, przyznawany finalistom Konkursu na najlepsze przedsiębiorstwo społeczne im. Jacka Kuronia.

Praca Enter

Suspendisse a pellentesque dui, non felis. Maecenas malesuada elit lectus felis, malesuada ultricies. Curabitur et ligula molestie urna.

Logo TISE SA 30 lat
Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW
Propsy PR
PwC
Agencja kreatywna BOTAK!
Orange Polska
API TRADE - OUTSOURCING IT
ANG Spółdzielnia