• Post category:Aktualności

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, prelegentom oraz partnerom za udział w II Forum dla NGO Powiatu Grodziskiego! To był dzień pełen inspiracji, wiedzy i ciekawych dyskusji na temat rozwoju sektora pozarządowego.

Wspólnie mieliśmy okazję zgłębić zagadnienia takie jak współpraca z lokalnymi samorządami, dezinstytucjonalizacja usług społecznych, innowacje społeczne oraz wykorzystanie środków unijnych. Wasze zaangażowanie sprawiło, że Forum było nie tylko miejscem wymiany doświadczeń, ale także inspirującą platformą do rozwoju i współpracy.

Dziękujemy naszym wspaniałym prelegentom za dzielenie się wiedzą oraz wszystkim zaangażowanym osobom za pomoc w organizacji tego wydarzenia. Mamy nadzieję, że spotkanie to przyczyniło się do budowy silniejszej społeczności NGO w naszym regionie i zainspirowało do dalszych działań na rzecz dobra wspólnego.

Zachęcamy do śledzenia naszych działań i udziału w przyszłych wydarzeniach. Razem możemy osiągnąć wiele więcej!

Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!

Projekt „Popularyzacja ekonomii społecznej w świadomości mieszkańców Mazowsza – subregion 1” – zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. 
#Mazowszepomaga, #MCPSpomaga, #MCPS, #programywsparcia i #solidarnośćmazowiecka