Malujesz super się czujesz

O projekcie

Pomysł na działanie społeczne zrodził się dzięki grupie Malarek, które od 2016r. dzielą swoje artystyczne pasje w Warsztacie Warszawskim. Projekt skierowany jest
do osób powyżej 55 r.ż. a jednocześnie 
do pasjonatów malowania oraz osób chcących zintegrować się w grupie 
i nawiązać nowe relacje. Dzięki Autorce projektu, która uzyskała dofinansowanie będzie można bezpłatnie rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Efektem wykonanych prac na zajęciach będzie wystawa w Warsztacie Warszawskim w dniach 15.06.2019 – 01.07.2019, na którą już serdecznie zapraszamy!

Galeria

Tak wyglądają zajęcia w Warsztacie Warszawskim

Halina Rudzka

Od wielu lat jest członkiem oraz równocześnie działaczem Klubu Inteligencji Katolickiej (KIK) w Warszawie. W czasie jednego z wyjazdów członkiń KIK-u
i spotkania z zagranicznymi kobietami, odkryła nieujawnioną wcześniej wyrażenia siebie w formie artystycznej. Po przejściu na emeryturę uczęszczała na zajęcia „Śródmieście przyjazne seniorom”, gdzie rozpoczęla realizację swoich potrzeb. W bieżącym semestrze zainteresowanie malarstwem było tak duże, że w drugim dniu zapisów zabrakło już miejsc. Razem z grupą koleżanek stworzyła grupę 55+, której pasją jest malowanie. Od tamtego czasu jest to ważny aspekt w Jej życiu, sprawiający ogromną radość. 

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Akademia Liderów 60+ II edycja”, którego organizatorem jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych we współpracy z Biurem Pomocy i Projektów Społecznych i Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu miasta st. Warszawy.

Projekt „Akademia Liderów 60+ II edycja” jest finansowany ze środków Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy

Kontact

Fundacja Inicjatyw Społeczno- Ekonomicznych

Osoba odpowiedzialna za projekt: Pamela Leończyk pamela.leonczyk@fise.org.pl

Wesprzyj nas!