• Post category:Aktualności

23 września 2023 roku był dniem pełnym radości, nauki i ekologicznego zaangażowania podczas Pikniku Ekologicznego w Podkowie Leśnej. Nasze stanowisko, poświęcone ideom ekonomii społecznej, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, a entuzjazm uczestników wobec zrównoważonych praktyk był niewątpliwie inspirujący! 

Różnorodne atrakcje sprawiły, że uczestnicy mieli okazję spędzić fantastyczny dzień w otoczeniu natury. Gry ekologiczne przyciągały uwagę wszystkich, a wspólne malowanie pod okiem artystki Eli Hołoweńko stało się kreatywnym wyrazem miłości do natury.

Nie zapomnieliśmy o istocie ekonomii społecznej i możliwości wspierania inicjatyw społecznych. Dzieliliśmy się cennymi informacjami z Urzędu Pracy w Grodzisku Mazowieckim, aby pomóc wszystkim zainteresowanym kwestiami zatrudnienia.

Dla ciekawskich przygotowaliśmy pytania do eko-gry z nagrodami, a Koła Gospodyń Wiejskich “Gągolinki” zaserwowały pyszności i niespodzianki, dodając smaku całemu wydarzeniu.

Dziękujemy Województwu Mazowieckiemu za wsparcie tego wydarzenia! To dzięki temu wsparciu możemy razem uczyć się o ekologii, ekonomii społecznej i wspólnie pracować nad lepszą przyszłością naszej planety. Do zobaczenia na naszych kolejnych wydarzeniach!

🌍 #PiknikEkologiczny #EkonomiaSpołeczna #OchronaŚrodowiska

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego: #Mazowszepomaga, #MCPSpomaga #MCPS, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka.