Cieszymy się ogłaszając nasz najnowszy projekt: Refugee Employability Program, który ma na celu wsparcie migrantów i uchodźców w integracji zawodowej w Warszawie i jej okolicach. Projekt ten został uruchomiony dzięki wsparciu Fundacji Starbucks oraz Fundacji Króla Baudouina.

Cel naszego projektu to zwiększenie szans migrantów i uchodźców na zdobycie legalnej, uczciwie płatnej pracy, najlepiej dopasowanej do ich umiejętności i potrzeb. Poprzez oferowanie indywidualnego wsparcia dostosowanego do potrzeb każdej osoby, planujemy wesprzeć co najmniej 120 migrantów w planowaniu ich kariery zawodowej w Polsce.

Nasz zespół składa się z doświadczonych doradców w obszarach prawa pracy, legalizacji pobytu, planowania kariery i rozwoju zawodowego. Dzięki naszemu wsparciu, każdy uczestnik programu będzie miał możliwość poszukiwania pracy zgodnej z jego umiejętnościami, oczekiwaniami i możliwościami.

Jeśli jesteś migrantem lub uchodźcą mieszkającym w Warszawie lub jej okolicach i szukasz wsparcia w integracji zawodowej, zapraszamy do skorzystania z naszego programu. Więcej informacji o zapisach i działaniach projektu znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Okres realizacji projektu: 01.01.2023-31.12.2024

Dziękujemy Fundacji Starbucks oraz Fundacji Króla Baudouina za ich wsparcie w realizacji tego ważnego przedsięwzięcia.