Tylko do 1 listopada możesz wybrać najlepsze przedsiębiorstwo społeczne roku w organizowanym przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych Konkursie [eS] im. Jacka Kuronia. W finale startuje aż 15 wyjątkowych przedsiębiorstw, które wytrwale walczą z wykluczeniem, bezradnością, ubóstwem, bezdomnością, samotnością, bezrobociem i innymi problemami naszego społeczeństwa. Doceń je!

10. edycja Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, wraz z partnerami, po raz dziesiąty organizuje wyjątkowy Konkurs [eS] im. Jacka Kuronia na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku.

W tym roku do Konkursu zgłosiło się ponad 50 przedsiębiorstw społecznych z całej Polski. Po dokonaniu oceny przez ekspertów do finału zostało wybranych 15 z nich. Są to spółdzielnie socjalne, spółki non-profit, fundacje i stowarzyszenia, które działają na rzecz osób w szczególnie trudnej sytuacji życiowej, wykluczone z rynku pracy lub osoby długotrwale bezrobotne.

Zwycięzców głównych nagród wybierze Rada Konkursu. Jedną z nagród – Nagrodę Publiczności – wybierają wszystkie osoby głosujące za pomocą formularza internetowego. Wskazując najbliższe sercu przedsiębiorstwo, warto od razu przekazać parę złotych do budowanej wspólnie nagrody finansowej dla zwycięzcy tego niezwykłego Konkursu.

Poznać listę finalistów i zagłosować można na stronie Konkursu https://glosowanie.konkurs-es.pl/ otwiera się w nowej karcie. Wspierając zrzutkę macie możliwość realnego docenienia jednego z przedsiębiorstw finalistów.

Dajcie wsparcie tym, którzy do biznesu podchodzą z otwartym sercem. To oni dają możliwość rozwoju osobom, dla których rynek pracy pozostaje zamknięty.

Gala Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia

Gala wręczenia nagród w Konkursie, na której poznamy laureatów odbędzie się 4 listopada o godzinie 18:00. Będzie ją można oglądać na żywo na portalu ekonomiaspoleczna.pl oraz na facebooku www.facebook.com/FISE.konkursES

Serdecznie zapraszamy do głosownia: https://glosowanie.konkurs-es.pl/

Partnerami strategicznymi 10. edycji Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia są: Orange Polska S.A., Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW, Grupa ANG S.A., TISE S.A., PwC Polska i Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy. Konkursowi patronują: Stała Konferencja Ekonomii Społecznej, Ekonomia Społeczna.pl, NieNieOdpowiedzialni.pl.

Patronat medialny nad 10. edycją Konkursu [eS] na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia objął także Portal NGO.pl.