• Post category:Aktualności

Zapraszamy serdecznie na spotkanie wzmacniające przedsiębiorczość społeczną. Na sieciowanie i warsztaty rozwojowe. W programie także prezentacje finalistów 9. edycji Konkursu im. Jacka Kuronia.

PROGRAM:

10:00 – 10:30 – rejestracja, kawa i herbata

10:30 – 12:00 – prezentacje przedsiębiorstw społeczny – finalistów Konkursu [eS] im. Jacka Kuronia, prezentacja Klubu Turkusowego Przedsiębiorstw Społecznych oraz dyskusja

12:00 – 12:15 – przerwa kawowa

12:15 – 13:30 – dwa równoległe warsztaty:

1. Jak przygotować się do wystąpienia przed publicznością? Co i jak mówić by chciano nas słuchać? Doświadczeniami pracy dziennikarza radiowego i telewizyjnego podzieli się Michał Giersz z Polsat News.

Michał Giersz – dziennikarz Telewizji Polsat, współautor porannego programu “Nowy Dzień z Polsat News”, prowadzący serwisy informacyjne i reporter. Z Polsatem związany od 2015 roku. Skoncentrowany na sprawach społecznych, politycznych i międzynarodowych. Relacjonował m.in. referendum ws. wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, brytyjskie wybory w latach 2017 i 2019, unijne szczyty i wizyty zagraniczne najważniejszych polityków. Uczestnik International Visitor Leadership Program organizowanego przez Departament Stanu USA.

2. Public Relations mojej organizacji. Jakich rozmówców poszukują media? Jak przebić się z tematem do dziennikarzy? Dziennie dziennikarze dostają setki emaili. Zainteresowanie ich własną opowieścią staje się nie lada wyzwaniem. Sukces tych działań może przynieść wymierne efekty dla organizacji – usłyszą o niej tysiące, może nawet miliony ludzi. Jak prowadzić relacje z mediami efektywnie opowie Anna Kiedrzyńska-Tui, właścicielka PROPSY PR.

Anna Kiedrzyńska-Tui, ekspertka ds. komunikacji, budowania wizerunku i relacji z otoczeniem, współzałożycielka pierwszej w Polsce agnecji PR dla organizacji pozarządowych i przedsiębiorców społecznych: PROPSY PR. Wykładowczyni akademicka i pasjonatka transparentnej komunikacji. Wspiera światozmieniaczy w promowaniu ich działań na zewnątrz. Więcej na stronie: propsypr.pl i na fan page @PropsyPR

13:30 – 13:45 – przerwa kawowa

13:45 – 14:45 – Warsztat poświęcony zwrotnym instrumentom finansowym oferowanym przez TISE przedsiębiorstwom społecznym. Opowiemy o pożyczkach – zarówno ze środków własnych jak i z funduszy europejskich – o social venture capital i o obligacjach społecznych. Warsztat prowadzi Teresa Zagrodzka – dyrektorka działu ekonomii społecznej w TISE. Od ponad 25 lat związana z III sektorem, ekonomią społeczną i finansami etycznymi.

14:45 – zakończenie, wymiana kontaktów, poczęstunek

MIEJSCE: Warsztat Warszawski, pl. Konstytucji 4

ZAPISY:

22 622 01 91
Przy zapisie podaj numer interesującego Cię warsztatu w bloku 12:15-13:30 oraz swoje imię, nazwisko i nazwę organizacji.
Wydarzenie na FB: fb.com/events/952500985129418