• Post category:Aktualności

Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w naszym wyjątkowym wydarzeniu – XV. Ogólnopolskich Spotkaniach Ekonomii Społecznej, które miały miejsce 16 listopada 2023 roku. Była to niezwykła okazja do zgłębienia tematów związanych z nowymi regulacjami dotyczącymi ekonomii społecznej oraz do dzielenia się doświadczeniami i wiedzą.

Co się działo:
– Inspirujące prezentacje i debaty z udziałem ekspertów z sektora ekonomii społecznej.
– Cenne dyskusje dotyczące wpływu nowych przepisów na rozwój przedsiębiorstw społecznych.
– Wyjątkowe spotkanie z gośćmi specjalnymi, takimi jak m.in. Cezary  Miżejewski (OZRSS), Przemysław Piechocki (Stow. na Rzecz Spółdzielni Socjalnych), Jolanta Gierduszewska(Gospoda Jaskółeczka sp. z o.o.), Wioletta Wilimska (Dyrektorka ROPS w Krakowie), Marta Makuch (Wiceprezydentka Słupska) oraz Tomasz Zając (Wójt Gminy Hrubieszów). Debatę poprowadziła Karolina Cyran-Juraszek (Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego) i Tomasz Schimanek (Akademia Rozwoju Filantropii).

Zapraszamy do obejrzenia:
Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć z wydarzenia. Ponadto, dla tych, którzy chcieliby przeżyć lub przypomnieć sobie te ważne momenty, udostępniliśmy zapis relacji live na naszej stronie.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim za udział i wkład w rozwój społecznej ekonomii w Polsce. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na kolejnych inspirujących wydarzeniach.