Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie w ramach projektu “Mapa Karier”! Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych wspiera Fundacj Katalyst Education w inicjatywie, której celem jest zwiększenie wiedzy o rynku pracy i świecie zawodów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych.

Jako organizacja non-profit, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych dąży do rozwoju ekonomii społecznej w Polsce poprzez wspieranie inicjatyw, które łączą cele społeczne z biznesowymi. Współpraca z Fundacją Katalyst Education pozwala nam na poszerzenie zasięgu naszych działań i dotarcie do szerszej grupy odbiorców, którzy mogą mieć wpływ na rozwój ekonomii społecznej w Polsce.

Wypełnienie ankiety jest bardzo ważne dla naszego projektu i pozwala nam na uzyskanie cennych informacji, które przyczynią się do zwiększenia świadomości społecznej o ekonomii społecznej i wsparcia przedsiębiorców społecznych w Polsce. Ankieta składa się z kilku krótkich pytań, a Twoje odpowiedzi pomogą nam stworzyć kompleksową mapę karier, która będzie pomocna w planowaniu i podejmowaniu decyzji dotyczących kariery.

Wyniki ankiety mają potencjał, aby zwiększyć świadomość społeczną o ekonomii społecznej i pomóc nam wzmocnić głos przedsiębiorców społecznych. Poprzez poznanie ich doświadczeń i wyzwań, będziemy w stanie wesprzeć ich w rozwoju i zwiększeniu ich wpływu na społeczeństwo.

Serdecznie dziękujemy za Twój udział w naszej ankiecie i jesteśmy pewni, że będzie to wartościowy wkład w nasze badania. Razem możemy przyczynić się do lepszego zrozumienia i świadomości o ekonomii społecznej w Polsce. Nie zwlekaj i wypełnij ankietę już dziś! Razem możemy zrobić różnicę.

Ankieta dostępna pod tym linkiem lub poniżej.