Cieszymy się ogromnie, że możemy zaprosić Państwa na fascynujące szkolenie poświęcone tematyce ekonomii społecznej i innowacji społecznych, organizowane przez Fundację Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych (FISE).

Temat: “Coworking, innowacje i ludzie: o ekonomii społecznej w bibliotece”

#Mazowszepomaga, #MCPSpomaga, #MCPS, #programywsparcia i #solidarnośćmazowieckaData i miejsce:
23 maja 2024 roku
Godzina: 11:00 – 14:00
Biblioteka Miejska w Milanówku
ul. Spacerowa 4, Milanówek

Na tym wydarzeniu będziemy eksplorować różne aspekty ekonomii społecznej, skupiając się na potencjale bibliotek jako przestrzeni współpracy, innowacji i rozwoju społecznego.

  • Rozpoczniemy od burzy mózgów, aby poznać wszystkie aspekty ekonomii społecznej.
  • Dowiemy się, jak założyć i prowadzić Przedsiębiorstwo Społeczne (PES) na podstawie dobrych praktyk.
  • Poznamy inspirujące historie o tym, jak każdy może stać się innowatorem poprzez ekonomię społeczną.

Po zakończeniu głównego programu będzie czas na luźne rozmowy i indywidualne konsultacje dla zainteresowanych uczestników.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz osoby zainteresowane tematyką ekonomii społecznej do udziału w tym wyjątkowym szkoleniu. Będzie to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych kontaktów.

Mamy nadzieję na owocną i inspirującą współpracę podczas tego wydarzenia. Spotkanie jest otwarte dla wszyskich zainteresowanych.

Do zobaczenia w Milanówku!

Kliknij w zdjęcie programu, aby pobrać plik PDF.

“Projekt „Wsparcie Rozwoju Ekonomii Społecznej w subregionie 1” – zadanie publiczne dofinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego. #Mazowszepomaga, #MCPSpomaga, #MCPS, #programywsparcia i #solidarnośćmazowiecka