Jesteśmy organizacją działającą na rzecz godnej pracy – jednej z kluczowych potrzeb człowieka. Od 30 lat prowadzimy programy, które rozwijają przedsiębiorczość społeczną, tworzymy innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają wejście lub powrót na rynek pracy. Naszą misję i cele realizujemy m.in. inkubując przedsiębiorczość społeczną w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. To tu początkujący przedsiębiorcy społeczni mogą liczyć na kompleksowe usługi, które pozwolą im skutecznie działać w obszarze ekonomii społecznej. Prowadzimy też inkubator TransferHUB, gdzie opiekujemy się innowacjami społecznymi dotyczącymi przechodzenia z edukacji na rynek pracy.

Jesteśmy dumni z tego, że FISE to organizacja kreująca oraz podążająca za trendami społecznymi, nowoczesna, profesjonalna, bliska ludzi, autentyczna, działająca całościowo na rzecz przedsiębiorczości społecznej, czerpiąca ze swojej długoletniej tradycji. Robimy dużo, by rzeczywistość dokoła była przyjaźniejsza dla wszystkich. Możesz nam w tym pomóc, wspierając nasze działania.

Szczególnie prosimy o pomoc finansową w prowadzeniu naszych tematycznych serwisów internetowych!

Numer konta:

06 1600 1462 1837 0192 1000 0001

Chcesz zostać naszą wolontariuszką lub naszym wolontariuszem? Skontaktuj się z nami!

wolontariat@fise.org.pl

+48 574 17 90 81

Oferujemy różnorodną i ciekawą pracę w profesjonalnym i życzliwym zespole. Program wolontariatu szczegółowo uzgadniamy, podpisujemy umowę wolontariacką a na prośbę wystawiamy zaświadczenie o pracy i referencje. zapewniamy możliwość pracy w naszym biurze przy ul. Nowy Świat 49 lub zdalnie.

Pomóż nam tworzyć nasze strony i serwisy internetowe. Zostań redaktorką, redaktorem, autorką lub autorem materiałów na jednej z naszych stron www:

Portal ekonomiaspoleczna.pl to ogólnopolski portal poświęcony przedsiębiorczości społecznej. Skierowany jest do osób i instytucji prowadzących, bądź planujących prowadzenie przedsiębiorstw społecznych, a także do wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem samej idei oraz warunków rozwoju sektora ekonomii społecznej w Polsce i na świecie.

Strona główna Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych oraz media społecznościowe FISE: Facebook, Twitter, Instagram.

Adresatami Rynekpracy.org są wszyscy zainteresowani ekonomicznymi i społecznymi implikacjami zjawisk zachodzących na rynku pracy oraz rządowej polityki zatrudnienia, czyli przedstawiciele instytucji rynku pracy, dziennikarze i analitycy rynku pracy, naukowcy i studenci, a także wszyscy ci, których interesuje pogłębione, kontekstowe podejście do opisanej tematyki.

Watchit.org.pl to strona dotycząca tworzenia kampanii społecznych, korzystania przez organizacje pozarządowe z mechanizmu bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych i współpracy z agencjami reklamowymi. Strona jest produktem realizowanego w latach 2016-2018 przez FISE programu finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Możesz wspomóc nasze działania ofiarowując nam różnego rodzaju materiały biurowe. Przyjmiemy:

Materiały wykorzystamy w biurze, ale także w Warsztacie Warszawskim wspierając aktywność grup i organizacji prowadzących działania edukacyjne, artystyczne i społeczne.

Chcesz ufundować materiały biurowe? Napisz: fise@fise.org.pl. Dziękujemy!

Korzystaj z usług i towarów oferowanych przez przedsiębiorstwa społeczne. 

FISE od wielu lat promuje przedsiębiorstwa społeczne. Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług oraz do kupowania towarów oferowanych przez społecznych przedsiębiorców.

Sprawdzone firmy możesz znaleźć m.in. na stronach: