• Wspomóż nas finansowo

Jesteśmy organizacją działającą na rzecz godnej pracy – jednej z kluczowych potrzeb człowieka. Od prawie 30 lat prowadzimy programy, które rozwijają przedsiębiorczość społeczną, tworzymy innowacyjne rozwiązania, które ułatwiają wejście lub powrót na rynek pracy. Naszą misję i cele realizujemy m.in. inkubując przedsiębiorczość społeczną w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. To tu początkujący przedsiębiorcy społeczni mogą liczyć na kompleksowe usługi, które pozwolą im skutecznie działać w obszarze ekonomii społecznej. Prowadzimy też inkubator TransferHUB, gdzie opiekujemy się innowacjami społecznymi dotyczącymi przechodzenia z edukacji na rynek pracy.

Jesteśmy dumni z tego, że FISE to organizacja kreująca oraz podążająca za trendami społecznymi, nowoczesna, profesjonalna, bliska ludzi, autentyczna, działająca całościowo na rzecz przedsiębiorczości społecznej, czerpiąca ze swojej długoletniej tradycji. Robimy dużo, by rzeczywistość dokoła była przyjaźniejsza dla wszystkich. Możesz nam w tym pomóc, wspierając nasze działania.

Szczególnie prosimy o pomoc finansową w prowadzeniu naszych tematycznych serwisów internetowych!

 • Inne formy wsparcia
 • Wolontariat
 • Redakcja portali
 • Materiały biurowe
 • Wspieraj eS
 • Wolontariat

Chcesz zostać naszą wolontariuszką lub naszym wolontariuszem? Skontaktuj się z nami!

wolontariat@fise.org.pl

+48 22 622 16 87

Oferujemy różnorodną i ciekawą pracę w profesjonalnym i życzliwym zespole. Program wolontariatu szczegółowo uzgadniamy, podpisujemy umowę wolontariacką a na prośbę wystawiamy zaświadczenie o pracy i referencje.

 • Redakcja portali internetowych

Pomóż nam tworzyć nasze strony i serwisy internetowe. Zostań redaktorką, redaktorem, autorką lub autorem materiałów na jednej z naszych stron www:

Portal ekonomiaspoleczna.pl to ogólnopolski portal poświęcony przedsiębiorczości społecznej. Skierowany jest do osób i instytucji prowadzących, bądź planujących prowadzenie przedsiębiorstw społecznych, a także do wszystkich zainteresowanych bliższym poznaniem samej idei oraz warunków rozwoju sektora ekonomii społecznej w Polsce i na świecie.

Praca-enter.pl to innowacyjne i bezpłatne narzędzie, którego celem jest umożliwienie osobom korzystającym lepszego poznania swojego potencjału zawodowego. Strona, oprócz narzędzia, zawiera dział czytelnia oraz bogaty opis blisko 150 zawodów.

Adresatami Rynekpracy.org są wszyscy zainteresowani ekonomicznymi i społecznymi implikacjami zjawisk zachodzących na rynku pracy oraz rządowej polityki zatrudnienia, czyli przedstawiciele instytucji rynku pracy, dziennikarze i analitycy rynku pracy, naukowcy i studenci, a także wszyscy ci, których interesuje pogłębione, kontekstowe podejście do opisanej tematyki.

Warszawa Lokalnie to serwis internetowy skierowany do mieszkanek i mieszkańców Warszawy, którzy chcą się aktywnie włączyć we współtworzenie swojego miasta. Strona prezentuje różne możliwości działania, współpracy i zaangażowania się mieszkańców w życie miasta.

Watchit.org.pl to strona dotycząca tworzenia kampanii społecznych, korzystania przez organizacje pozarządowe z mechanizmu bezpłatnego czasu antenowego w mediach publicznych i współpracy z agencjami reklamowymi. Strona jest produktem realizowanego w latach 2016-2018 przez FISE programu finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

 • Materiały biurowe

Możesz wspomóc nasze działania ofiarowując nam różnego rodzaju materiały biurowe. Przyjmiemy:

 • ryzę papieru do drukarki,
 • segregatory,
 • teczki,
 • tonery do kserokopiarki.

Materiały wykorzystamy w biurze, ale także w Warsztacie Warszawskim wspierając aktywność grup i organizacji prowadzących działania edukacyjne, artystyczne i społeczne.

Chcesz ufundować materiały biurowe? Napisz: fise@fise.org.pl. Dziękujemy!

 • Wspieraj przedsiębiorstwa społeczne

Korzystaj z usług i towarów oferowanych przez przedsiębiorstwa społeczne. 

FISE od wielu lat promuje przedsiębiorstwa społeczne. Zachęcamy do korzystania z profesjonalnych usług oraz do kupowania towarów oferowanych przez społecznych przedsiębiorców.

Sprawdzone firmy możesz znaleźć m.in. na stronach: