• Post category:Aktualności

20-lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Czosnów: Spotkanie z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych.

Dziś mieliśmy przyjemność być gościem na wyjątkowym spotkaniu z okazji 20-lecia Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Gminy Czosnów. To niezwykłe wydarzenie poświęcone było tematyce spółdzielczości oraz współpracy między organizacjami pozarządowymi a jednostkami samorządu terytorialnego. Naszym szczególnym gościem był Kamila Orłowska, ceniona ekspertka w dziedzinie spółdzielczości, która dzieliła się swoją bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Oczywiście, nie mogło zabraknąć pyszności na tak ważnym spotkaniu! Poczęstunek na ten dzień został przygotowany przez Kółko Gospodyń Wiejskich z Cząstkowa Polskiego, które dbało o kulinarne doznania uczestników. To była także doskonała okazja, by delektować się smakowitymi potrawami i dzielić się wrażeniami przy stole.

Całe wydarzenie poprowadziła Katarzyna Grabska-Gliwka, pełniąca funkcję prezesa Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Gminy Czosnów. Katarzyna nie tylko była organizatorką tego spotkania, ale również aktywnie zaangażowaną liderką, przyczyniającą się do rozwoju społeczności lokalnej.

Dziękujemy za zaproszenie i udział w tym doniosłym jubileuszu! To spotkanie nie tylko było okazją do świętowania, ale także stanowiło inspirację do dalszej współpracy na rzecz rozwoju społeczności lokalnej.

Zadanie publiczne sfinansowane ze środków z budżetu Województwa Mazowieckiego #Mazowszepomaga, #MCPSpomaga #MCPS, #programywspacia i #solidarnośćmazowiecka.#ESjakSukcES